Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

5 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


LENTA WOOD COMPOSITE
LENTA WOOD COMPOSITE24.05.2018 / czwartek

Deski kompozytowe są chętnie wybieranym materiałem wykończeniowym, jako alternatywa dla drewna. Taras powinien być nie tylko ładny, ale przede wszystkim łatwy do utrzymania w czystości i wygodny w codziennej eksploatacji. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest wykorzystanie innowacyjnych desek kompozytowych II generacji Lenta.

Podłogi drewniane warstwowe i lite
Podłogi drewniane warstwowe i lite 24.05.2018 / czwartek

Drewno – symbol dobrego smaku, klasyki i designu z najwyższej półki na stałe wpisało się w otaczającą nas przestrzeń. Lite podłogi drewniane, a zwłaszcza deski podłogowe dębowe i parkiety dębowe niezmiennie wybierane są nie tylko do stylowych salonów, eleganckich butików czy modnie urządzonych biur, ale także do najzwyklejszych mieszkań, które za sprawą naturalnego surowca nabierają szlachetności i przytulności.

Debata pt. „Życie towarzyskie i uczuciowe w architekturze”
Debata pt. „Życie towarzyskie i uczuciowe w architekturze”23.05.2018 / środa

W sobotę 19 maja br. zainaugurowano 12. Łódź Design Festival – jedno z najważniejszych wydarzeń branży projektowej w Polsce. Tematem tegorocznej edycji są „Refleksje”, wśród których znalazły się przemyślenia w ramach debaty pt. „Życie towarzyskie i uczuciowe w architekturze”. Redaktorki Małgorzata Tomczak oraz Marta Kulawik z A&B pytały prelegentów, jakie emocje może budzić architektura oraz jak projektuje się przestrzeń życia uczuciowego.

FINISHDESKA XXL
FINISHDESKA XXL23.05.2018 / środa

Finishdeska XXL to jedna z najnowszych propozycji w ofercie Finishparkietu. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga, idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych. Starannie wyselekcjonowane deski dębowe, jesionowe oraz orzech amerykański dają poczucie elegancji i komfortu użytkowania.

Grupa EGA
Grupa EGA 23.05.2018 / środa

GRUPA EGA to sieć polskich hurtowni kamienia , działająca od 30 lat na polskim rynku. GRUPĘ, na dzień dzisiejszy, tworzy sześć hurtowni oraz sieć partnerów zlokalizowanych w różnych częściach Polski. GRUPA EGA obsługuje przede wszystkim kamieniarzy z całej Polski oraz dostarcza kamienie na duże inwestycje w kraju i za granicą. Ponadto firma współpracuje z architektami, projektantami, firmami budowlanymi oraz salonami kuchennymi.

W Szwajcarii złoto nawet na basenie
W Szwajcarii złoto nawet na basenie22.05.2018 / wtorek

Kto nie marzyłby, by relaksować się pływając w orzeźwiającej wodzie i słonecznym, złotym blasku? W Szwajcarskim mieście Uster mieszkańcy i turyści nie muszą marzyć, wystarczy, że wybiorą się na zmodernizowany kompleks miejskich basenów, gdzie cały sufit nad taflą basenową pokryty został złotymi panelami.

Deski kompozytowe RELAZZO
Deski kompozytowe RELAZZO22.05.2018 / wtorek

Deski w szerokim wyborze barw i wzorów powierzchni i trwałe latami. Takie, które mimo deszczu i słońca zachowują wciąż taką samą świeżość koloru. Bezpieczne, bez drzazg i antypoślizgowe. Jeśli zechcemy połączyć te unikalne właściwości z pięknym designem to wybór musi paść na deski RELAZZO.

Posadzki Mondéco w siedzibie firmy Kaufland
Posadzki Mondéco w siedzibie firmy Kaufland22.05.2018 / wtorek

W nowo otwartej kantynie dla pracowników biurowca Kaufland, który znajduje się przy skrzyżowaniu al. Armii Krajowej i ul. Ziębickiej we Wrocławiu, zwracają uwagę efektowne, bezspoinowe posadzki typu szlifowane terazzo żywiczne, wykonane w unikalnej technologii stworzonej przez Flowcrete Polska, wiodącego eksperta od posadzek żywicznych.

Przyszłość polskiej branży stolarki budowlanej?
Przyszłość polskiej branży stolarki budowlanej?21.05.2018 / poniedziałek

W dniach 17-18 maja, w Grand Hotel Tiffi w Iławie odbył się IX Kongres Stolarki Polskiej – najważniejsze wydarzenie w rodzimym sektorze stolarki budowlanej. W tegorocznej odsłonie Kongresu wzięło udział ponad 250 osób. Wiodącym tematem stała się termomodernizacja budownictwa, a efektem prowadzonych w tym zakresie rozmów było przyjęcie rezolucji, która określa przyszłe kierunki działań Związku POiD, nie pozostając też bez wpływu na funkcjonowanie branży.

Rozstrzygnięcie konkursu „Miasto, Architektura, Ludzie”
Rozstrzygnięcie konkursu „Miasto, Architektura, Ludzie”21.05.2018 / poniedziałek

20 maja na Lodz Design Festivall zostały ogłoszone wyniki konkursu „MIASTO, ARCHITEKTURA, LUDZIE. Życie toczące się między budynkami”. Konkurs miał za zadanie poruszyć kwestie z pogranicza architektury, sztuki i życia codziennego. Szukaliśmy najlepszych rozwiązań o charakterze prospołecznym.