Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

7/8 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


Wyróżnienie dla oświetlenia ES-SYSTEM
Wyróżnienie dla oświetlenia ES-SYSTEM10.08.2018 / piątek

ES-SYSTEM, czołowa polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym, została doceniona w prestiżowym konkursie branży oświetleniowej – DARC AWARDS. Jedna z realizacji ES-SYSTEM, Centrum Handlowe Löhr Center w Koblencji, w Niemczech, zajęła III miejsce w kategorii „Najlepsze wykorzystanie oświetlenia dekoracyjnego w obiekcie handlowym”.

Granit, stal i szkło w kuchni
Granit, stal i szkło w kuchni10.08.2018 / piątek

Szukając wyposażenia do kuchni często stajemy przed wyborem między zamontowaniem sprzętów ładnych, lub funkcjonalnych. Z wymuszonych kompromisów często jesteśmy niezadowoleni, bo albo efekt wizualny jest ledwie zadowalający, albo coś pięknie prezentującego się w katalogu, zupełnie nie sprawdza się w intensywnie użytkowanej kuchni.

System Orto do zabudowy wnętrz
System Orto do zabudowy wnętrz09.08.2018 / czwartek

Orto — aluminiowy system do zabudowy wnętrz o minimalistycznej i prostej formie, który doskonale komponuje się z różnymi stylami. Zaprojektowany zgodnie ze światowymi trendami i panującym designem, odnajduje się w każdym wnętrzu. Kształt i smukłość profilu nośnego, w połączeniu z modną kolorystyką: anoda naturalna, biel czy matowy grafit, ciekawie podkreśla urok drewna, szkła, betonu czy cegły.

Roca Gallery
Roca Gallery09.08.2018 / czwartek

Roca wprowadza nową platformę cyfrową, Roca Gallery, której celem jest propagowanie dobrej architektury i designu oraz skupienie wokół niej profesjonalistów. Grupa 12 osób i 30 międzynarodowych dziennikarzy jest zaangażowana w projekt, który co tydzień będzie dostarczał nowe informacje ze świata architektury. Strona jest dostępna w dwóch językach – angielskim i hiszpańskim.

Wanna Raina wyróżniona
Wanna Raina wyróżniona09.08.2018 / czwartek

Niezwykła wanna zostaje doceniona w prestiżowym najstarszym konkursie wzorniczym w Polsce organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Eksperci konkursu w lipcu 2018r. wybrali do grona finalistów wannę marki Roca, która zostanie zaprezentowana na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w okresie 25 października-9 grudnia 2018r. Dobry Wzór to najstarszy konkurs wspierający wzornictwo na polskim rynku. Wciąż się rozwija i w tym roku zgłoszono do niego 192 produkty w

Ceramic Clean – ceramiczna farba do wnętrz
Ceramic Clean – ceramiczna farba do wnętrz06.08.2018 / poniedziałek

Farby do wnętrz to produkty, które obecnie muszą spełniać wiele kryteriów – nie tylko dobrze kryć i gwarantować trwałość, ale również chronić powierzchnię przed plamami czy zapewniać oddychanie ścianom. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami klientów, pojawiają się coraz bardziej zaawansowane produkty, takie jak ceramiczna farba do wnętrz Ceramic Clean marki Sigma.

Porządek bez wysiłku – podpórki półkowe AGAS
Porządek bez wysiłku – podpórki półkowe AGAS02.08.2018 / czwartek

Niezależnie od tego, jak zaaranżujemy nasze wnętrze mieszkalne lub biurowe, powinniśmy zadbać o porządek i dobrą organizację przestrzeni. Drobiazgi leżące bez ładu i składu po kątach zepsują efekt końcowy nawet najbardziej wyrafinowanego pomieszczenia. Z pomocą przychodzą podpórki marek Amig i Bolis, dostępne w ofercie firmy AGAS. Szeroki wybór pozwoli nam dopasować je pod kątem stylu, koloru i obciążenia według własnych, indywidualnych preferencji.

Domowy ekosystem według VOX
Domowy ekosystem według VOX01.08.2018 / środa

Żyjemy na dwieście procent. Przychodzi moment, kiedy czujemy, że musimy zwolnić i złapać oddech. Najlepiej w domu wypełnionym roślinami, które uspakajają nasze zmysły. W gąszczu bujnej zieleni, pachnących kwiatów, świeżych ziół, dla których idealne tło stanowią proste meble i klimatyczne dekoracje. Jak stworzyć taką przestrzeń, podpowiada marka VOX przy okazji kampanii „Porozmawiajmy o wnętrzu” i prezentacji inspiracyjnego stylu życia Ekosystem.

Nowość FUJI ELECTRIC - klimatyzatory R32!
Nowość FUJI ELECTRIC - klimatyzatory R32!30.07.2018 / poniedziałek

Nowa oferta klimatyzatorów ściennych znanego japońskiego producenta, który od lat ceniony jest na rynku polskim za wysoką wydajność i sprawność swoich urządzeń! KGTA, KMTA i KLCA to bardzo ciche i inteligentne urządzenia o stylowym wzornictwie, które pracują w oparciu o ekologiczny czynnik R32.

Targi Mieszkanie Dom Ogród, w Krakowie!
Targi Mieszkanie Dom Ogród, w Krakowie!30.07.2018 / poniedziałek

Podczas Targów Budownictwa i Aranżacji MDO - Mieszkanie, Dom, Ogród, które odbędą się w dniach 1-2 września w Krakowie, zaprezentowane zostaną nowoczesne rozwiązania z zakresu budowy, wykończenia i wyposażenia wnętrz oraz aranżacji ogrodu.