Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

9 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 Płyty HC od Consolis
Płyty HC od Consolis21.09.2018 / piątek

CONSOLIS Polska produkuje prefabrykowane elementy betonowe takie jak: strunobetonowe – pełne płyty stropowe KL, sprężone – stropowe płyty kanałowe HC, sprężone – stropowe płyty TT, zbrojone i sprężone belki oraz dźwigary, zbrojone lub sprężone słupy, elementy ścienne jedno i wielowarstwowe, stopy fundamentowe, schody, spoczniki, elementy systemu przemysłowych hal prefabrykowanych, inne elementy prefabrykowane – indywidualnie projektowane.

Renowacja nowoczesnej i zabytkowej stolarki okiennej
Renowacja nowoczesnej i zabytkowej stolarki okiennej20.09.2018 / czwartek

Bracia Nowaccy udowadniają, że drewniane okna i drzwi są nie tylko elementami użytkowymi, ale również – a może właśnie przede wszystkim – dekoracyjnymi. W łączeniu tych dwóch cech, firma doszła do perfekcji. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu oraz renowacji nowoczesnej i zabytkowej stolarki okiennej.

Stylowe rozwiązania architektoniczne w oknach
Stylowe rozwiązania architektoniczne w oknach 20.09.2018 / czwartek

Sposób, w jaki wykorzystano okna w projekcie, często podkreśla jego wyjątkowość. Umiejętne zastosowanie przeszkleń może uatrakcyjnić elewację budynku, a także pozwala operować światłem zarówno w wymiarze praktycznym jak i stylistycznym. Tradycyjne formy i wykończenia często nie wystarczają do oryginalnych projektów. Wtedy z pomocą przychodzą nieszablonowe rozwiązania, nie tylko w zakresie kształtu okien.

Okucia do struktur bezramowych
Okucia do struktur bezramowych19.09.2018 / środa

Kolekcja mocowań Como&Calabria od CDA Polska to seria łączników, klamer oraz zawiasów przeznaczonych do montażu struktur bezramowych. Z ich pomocą, najczęściej w biurach oraz galeriach handlowych, montuje się przeszklone drzwi oraz ściany działowe. Okucia te wyróżniają się prostym, minimalistycznym designem i wysoką jakością materiałów użytych do ich produkcji.

Mój zdrowy dom – czyli jaki?
Mój zdrowy dom – czyli jaki?19.09.2018 / środa

Już wkrótce, 1 października, będziemy obchodzić Światowy Dzień Mieszkalnictwa. Wśród kluczowych wyzwań związanych z naszymi domami są te dotyczące dobrych warunków panujących we wnętrzach. Mają one olbrzymi wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie i energię życiową. Jak wynika z raportu „Barometr zdrowych domów”.

Nowe wymiary wnętrzarskich emocji od Jawor-Parkiet
Nowe wymiary wnętrzarskich emocji od Jawor-Parkiet19.09.2018 / środa

Superdługie, unikalnie zaprojektowane, w stylowych odcieniach – takie właśnie są nowości w portfolio Jawor-Parkiet. Produkty są odpowiedzią na najnowsze trendy w światowym wzornictwie, a szybki montaż i możliwość stosowania na ogrzewaniu podłogowym sprawiają, że chętnie sięgają po nie ci, którzy, oprócz niestandardowego designu, cenią sobie dużą funkcjonalność.

Nowość 2018 od BALMA!
Nowość 2018 od BALMA!18.09.2018 / wtorek

Modułowy system regałów BALMA Stepps to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza: biura, mieszkania i przestrzeni publicznych. To system, który pozwala tworzyć regały przyścienne, wolnostojące dostępne z dwóch stron oraz narożnikowe.

Deante Hiacynt – system prysznicowy
Deante Hiacynt – system prysznicowy15.09.2018 / sobota

Powoli kończą się czasy dominacji na rynku półokrągłych kabin z brodzikiem. W ich miejsce pojawiają się coraz częściej rozwiązania wygodniejsze, o wyższym standardzie, dopasowane do wnętrza, w którym mają stanąć.

ARBET na targach i konferencjach
ARBET na targach i konferencjach14.09.2018 / piątek

Dla producenta materiałów budowlanych ważną częścią działalności jest uczestnictwo w przedsięwzięciach, które dają okazję do propagowania wiedzy, wyjaśniania wszelkich wątpliwości i doradztwa dla firm handlowych, wykonawczych, projektowych oraz dla inwestorów. FS ARBET uczestniczy w takich wydarzeniach regularnie uczestniczy.

Metamorfoza balkonu w greckim klimacie
Metamorfoza balkonu w greckim klimacie13.09.2018 / czwartek

Jak zaprojektować balkon, aby stał się miłym kącikiem relaksu w mieście i ozdobą mieszkania na zewnątrz? Minimalistyczny design i oszczędna kolorystyka, czy meble z baldachimem, powiew śródziemnomorskiej bryzy i zapach pelargonii? Wszystko zależy od gustu i pomysłowości. Marka Bondex podpowiada, jak szybko i z fantazją zrobić metamorfozę balkonu w greckim klimacie.