Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

12 '2017
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


Ekoaktywne płyty Laminam z systemem Hydrotect
Ekoaktywne płyty Laminam z systemem Hydrotect15.01.2018 / poniedziałek

Innowacyjne i jednocześnie proekologiczne rozwiązania we współczesnym budownictwie są na wagę złota. Marka Laminam idzie o krok dalej i oferuje płyty ze spieków kwarcowych, które dzięki powłoce Hydrotect nie tylko są przyjazne dla środowiska, lecz robią znacznie więcej – oczyszczają powietrze.

Sposób na niebanalną nawierzchnię
Sposób na niebanalną nawierzchnię15.01.2018 / poniedziałek

Linia Libet Decco Colormix to grupa produktów umożliwiających tworzenie kreatywnych kompozycji. Wchodzące w jej skład szlachetne kostki brukowe wyróżniają się oryginalnymi melanżami kolorystycznymi oraz zróżnicowanymi rozmiarami i kształtami. Dzięki specjalnym zabezpieczeniom charakteryzują się też wysoką odpornością na wnikanie substancji, skrajne warunki atmosferyczne oraz aktywność biologiczną (wykwity).

Armstrong w nowej odsłonie on-line
Armstrong w nowej odsłonie on-line15.01.2018 / poniedziałek

Producent akustycznych sufitów podwieszanych odświeżył stronę www. Nowa strona zawiera jeszcze więcej galerii z inspiracjami ciekawych wnętrz, ale także wszystkie opisy i dane techniczne dotyczące całej oferty sufitów i systemów zawieszeń. Mocny akcent nowej strony firmowej Armstronga to także materiały związane ze zrównoważonym budownictwem, w tym praktyczne wskazówki jak sufity wpływają poziom ekologii w budynku i środowisku.

Sofa MIA – elegancja do domu i biura
Sofa MIA – elegancja do domu i biura11.01.2018 / czwartek

Komfortowa i stylowa sofa stanowi obowiązkowy element wyposażenia każdego salonu. Mebel ten niezwykle ważną rolę pełni również w gabinetach, recepcjach oraz biurach, zarówno domowych, jak i firmowych. Chcąc sprostać wymaganiom odbiorców prywatnych oraz biznesowych, marka Rosanero wprowadziła do swojej oferty nową sofę nazwie MIA – wyjątkowe połączenie elegancji z wygodą.

AiB na BUDMA 2018
AiB na BUDMA 201816.01.2018 / wtorek

Zapraszamy do udziału w XII edycji konkursu o Nagrodę im. Macieja Nowickiego pt. „Inteligentna architektura odpowiedzialna za środowisko” oraz w FORUM ARCHITEKTURY podczas targów BUDMA 1 lutego 2018 roku w Poznaniu.

Konfigurator wzornictwa Gira
Konfigurator wzornictwa Gira04.01.2018 / czwartek

Za pomocą konfiguratora wzornictwa Gira różnorodne rodzaje ramek programów stylistycznych Gira można zestawiać według życzenia z różnymi urządzeniami asortymentu Gira. Do wyboru jest 10 programów stylistycznych, ponad 50 rodzajów ramek i liczne urządzenia podtynkowe w różnych kolorach i z różnych materiałów.

Światło ręcznie robione
Światło ręcznie robione03.01.2018 / środa

W dzisiejszych czasach, kiedy produkcja jest niemal całkowicie zautomatyzowana wyjątkowo mocno docenia się przedmioty niepowtarzalne. Do takich niewątpliwie zaliczają się oprawy Incalmo oraz Inverno projektu Carlotty de Bevilacqua. Poniższy film przedstawia proces powstawania tych niezwykłych opraw.

Mała architektura w ogrodzie – kolekcja Libet Stampo
Mała architektura w ogrodzie – kolekcja Libet Stampo03.01.2018 / środa

Aranżacja przestrzeni wokół domu to zadanie, które wymaga umiejętności łączenia funkcjonalnych rozwiązań z obowiązującymi trendami. W nowoczesnych projektach ogrodów świetnie sprawdzą się elementy małej architektury, jakie możemy znaleźć w kolekcji Libet Stampo. Dzięki nim posesja zyska nowe oblicze zachwycające prostotą, elegancją i oryginalnością.

Firma JONIEC® nagrodzona Złotym Medalem MTP
Firma JONIEC® nagrodzona Złotym Medalem MTP03.01.2018 / środa

Ogrodzenie ROMA firmy JONIEC® zostało nagrodzone Złotym Medalem MTP BUDMA 2018. To jedna z najbardziej cenionych i prestiżowych nagród na polskim rynku, o najdłuższej, ponad trzydziestoletniej, tradycji. Nowoczesny system ogrodzeniowy ROMA zdobył uznanie Ekspertów Sądu Konkursowego i znalazł się wśród tegorocznych medalistów.

Wyniki konkursu Design it yourself
Wyniki konkursu Design it yourself03.01.2018 / środa

Flügger farby to duńska marka z ponad 200 letnią historią. Jak potwierdza Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger w Polsce – „Nie mogło zabraknąć odniesienia do skandynawskiego stylu w organizowanym przez nas konkursie skierowanym do utalentowanych projektantów i architektów wnętrz”. Design it yourself, bo o nim mowa, wzbudził duże interesowanie branży.