Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


Kolekcja Home Inclusive 2.0
Kolekcja Home Inclusive 2.016.03.2018 / piątek

Kolekcja Home Inclusive 2.0 to nowa generacja znanej od 2014 roku kolekcji bram, drzwi i ogrodzen w jednym designie. Nowoczesne podejście do projektowania zaowocowało perfekcyjnym połączeniem stylistycznym, które teraz zyskało nowe możliwości wzornicze i kolorystyczne. Możesz wybierać spośród specjalnie stworzonych zestawów bram, drzwi i ogrodzeń, mając pewność, że podkreślą wyjątkowy charakter Twojej posesji.

Łazienka dla osób starszych od SANPLAST
Łazienka dla osób starszych od SANPLAST15.03.2018 / czwartek

Mówi się, że kuchnia to serce domu. Natomiast łazienka jest pomieszczeniem, do którego często przywiązujemy małą uwagę, a przecież to właśnie w łazience nasz dzień się zaczyna, a także i kończy. Gdy wstajemy rano – tylko zimny prysznic jest w stanie szybko postawić nas na nogi, natomiast wieczorem – długa i ciepła kąpiel stanowi gwarancje zrelaksowania i odpoczynku. SANPLAST SA radzi jak zaaranżować łazienkę do potrzeb osoby starszej.

Konkurs Zehnder — idealny projekt łazienki
Konkurs Zehnder — idealny projekt łazienki13.03.2018 / wtorek

W łazience nasza potrzeba ciepła jest naturalnie większa niż w pozostałej części domu. Zehnder Zenia to nowa, ekskluzywna klasa urządzeń łączących w sobie liczne funkcje, służące do zapewnienia idealnego ciepła i komfortu w tym obszarze. W nowym konkursie Zehnder zaprasza do stworzenia estetycznego i funkcjonalnego projektu łazienki właśnie z Zehnder Zenia.

Projektowanie pomieszczeń (PN-B-02151-4:2015-06)
Projektowanie pomieszczeń (PN-B-02151-4:2015-06)08.03.2018 / czwartek

Nowelizacja rozporządzenia Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie wprowadziła normę PN-B-02151-4:2015-06 „Akustyka budowlana. Ochrona przed hałasem w budynkach". Będzie ona musiała być powszechnie stosowana przy projektowaniu budynków użyteczności publicznej i zamieszkania zbiorowego. Firmy Ecophon oraz Brϋel & Kjaer mają przyjemność zaprosić Państwa na szkolenia w tym zakresie.

ES-SYSTEM w elicie wystawców
ES-SYSTEM w elicie wystawców05.03.2018 / poniedziałek

ES-SYSTEM, wiodąca polska firma w branży oświetleniowej, weźmie udział w największych międzynarodowych targach oświetleniowych i budowlanych Light + Building. Wydarzenie odbędzie się 18-23 marca br. we Frankfurcie, w Niemczech. ES‑SYSTEM zaprezentuje produkty wyposażone w technologię CIRCADIAN zgodne z ideą Human Centric Lighting oraz Inteligentne Systemy Sterowania do aktywnego zarządzania oświetleniem.

MDO – targi nowych możliwości!
MDO – targi nowych możliwości!02.03.2018 / piątek

Remontujesz mieszkanie? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Takie pytania stawia organizator nowych targów, które już w kwietniu odbędą się w Krakowie (7-8 kwietnia) oraz w Gdańsku (21-22 kwietnia). Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

SILIKAT NT25 - komfort cieplny i akustyczny w pakiecie
SILIKAT NT25 - komfort cieplny i akustyczny w pakiecie02.03.2018 / piątek

Klatki schodowe to przestrzenie niezbędne w budownictwie wielorodzinnym, których konstrukcja jest podporządkowana ściśle określonym przepisom prawa budowlanego. Jednym z niewielu produktów murowych, które potrafią równocześnie sprostać wymogom dotyczącym izolacyjności termicznej i akustycznej, jest bloczek silikatowy SILIKAT NT25 od Grupy SILIKATY.

Kreatywnie i nowocześnie - projektowanie łazienki
Kreatywnie i nowocześnie - projektowanie łazienki02.03.2018 / piątek

Zachwycają i przyciągają uwagę, do ich zalet należy dodać również funkcjonalność. Nowoczesne łazienki zaskakują designem oraz wpisują się we współczesny styl życia. Jak stworzyć taką przestrzeń? Potrzebny jest przede wszystkim przemyślany projekt oraz wysokiej klasy produkty, które pomogą urzeczywistnić marzenie o idealnej łazience.

JONIEC® z certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 2018
JONIEC® z certyfikatem HOME ZONE Jakość i Niezawodność 201828.02.2018 / środa

Firma JONIEC®, producent ogrodzeń betonowych, po raz trzeci została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2018 nagrodzone zostało ogrodzenie łupane GORC®. Jury konkursu doceniło autorski produkt firmy JONIEC®, który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Zehnder ComfoValve Luna nagrodzony
Zehnder ComfoValve Luna nagrodzony27.02.2018 / wtorek

Ciesząca się uznaniem na całym świecie nagroda iF Design Award już od 65 lat jest przyznawana produktom o wyjątkowo estetycznym wzornictwie. Także w tym roku możliwe było potwierdzenie wiodącej międzynarodowej pozycji konkursu iF Design Award dzięki 6400 zgłoszeniom nadesłanym z 54 krajów. Anemostat nawiewny Zehnder ComfoValve Luna zachwycił połączeniem nowoczesnego wzornictwa z inteligentnymi funkcjami zapewniającymi optymalną wydajność.