Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

12 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaNiezapomniana PERSPEKTYWA

09.12.2015 / środa

Tajniki pracy z klientem, kulisy najsłynniejszych projektów ostatnich miesięcy i prezentacja innowacyjnych technologii. Te momenty wieczorów PERSPEKTYWA warto przypomnieć. Ci, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w spotkaniach, będą mogli to zrobić na początku 2016 roku.


PERSPEKTYWA, czyli ogólnopolski cykl wieczorów dla architektów i designerów, jest już na półmetku. Zaledwie kilka dni temu odbyły się trzy zaplanowane na 2015 r. spotkania w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu – łącznie zgromadziły 350 architektów i projektantów. Czym zachwyciły uczestników? Przede wszystkim aktualnymi, wartościowymi tematami oraz dobrą atmosferą.

Jacek Rozenek, słynny trener biznesu, szkolił z technik perswazji i komunikacji, które pozwalają na lepsze kontakty z klientami i pracownikami. Coach przedstawiał podziały typów osobowości, metody argumentacji, słowa klucze oraz strategie porozumiewania się, których efektem może być sprzedaż projektu, podpisanie kontraktu lub przekonanie pracowników do swojej koncepcji.

Uczestnicy PERSPEKTYWY zgodnie przyznają, że właśnie takiej wiedzy potrzebują. Dla części z nich wieczór to moment rozwiązania niewiadomych, które dostrzegają na linii architekt-klient - mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA. – Wielu nie kryje zaskoczenia, jak prosto jest osiągać zamierzone cele, gdy stosujemy prawidłowe techniki perswazji.

Na PERSPEKTYWIE za praktyczną wiedzą idzie inspiracja. Obu dostarczyła Dorota Szlachcic, architekt odpowiedzialna m.in. za projekt wrocławskiego Afrykarium, największego oceanarium Europy. Opowiedziała o trudnościach tej realizacji i sposobach na ich rozwiązanie. Zwracała uwagę na potencjał, jaki daje udział w konkursach architektonicznych. To właśnie dzięki jednemu z nich miała okazję stworzyć kolejny unikalny projekt – nepalskie schronisko górskie w formie śpiwora. Obiekt budowany z użyciem nowoczesnych materiałów, a dosłownie tkanin, wzorowany na konstrukcji śpiworów wysokogórskich, wykorzystujący innowacyjną technologię ogniw perowskitowych – odkrycie, które ma szansę zmienić myślenie o energii w budynkach i sposobach na jej pozyskiwanie.

Trzecim gościem wieczorów PERSPEKTYWA w Warszawie, Poznaniu i we Wrocławiu był Rafał Osiński, architekt i ekspert ds. okuć budowlanych. Specjalista przybliżył tematykę obiektów hotelowych i rozwiązań, które pozwalają spełnić oczekiwania zarówno ich klientów, jak i odpowiedzialnych za budynki inwestorów. Wiedzę o produktach można było pogłębić z pomocą obecnych na spotkaniach doradców.
Ci, którzy nie mieli jeszcze okazji wzięcia udziału w wieczorach PERSPEKTYWA, mogą to zrobić po Nowym Roku. Kolejne cztery spotkania zaplanowano na początek 2016 r. w Katowicach, Krakowie, Łodzi i Trójmieście. Szczegółowe terminy oraz informacje o zapisach zostaną podane wkrótce.


Więcej informacji na www.perspektywaspotkania.pl.« powrót