Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

12 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaArchitekci i Jacek Rozenek w Krakowie

12.02.2016 / piątek

Po zimowej przerwie powraca unikalny cykl wieczorów branży architektonicznej i projektowej. Tym razem PERSPEKTYWA zagości w murach krakowskiego Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Obiekt łączący wpływy polskie i japońskie doskonale oddaje klimat spotkań, na których prezentowane są różne punkty widzenia i projektowe tajniki najbardziej unikalnych budynków.

 

W PERSPEKTYWIE chodzi przede wszystkim o inspirację i poszerzanie zawodowych horyzontów. Sprzyjają temu wyjątkowe wnętrza, w których gromadzą się słuchacze, ale przede wszystkim to zasługa naszych gości – mówi Magdalena Dymek, marketing manager w firmie Häfele, pomysłodawcy wieczorów PERSPEKTYWA.

Wzorem minionych spotkań w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, w Krakowie wystąpią:

  • Jacka Rozenek - coach i trener biznesu, który opowie m.in. o relacjach architektów z klientami.
  • Dorota Szlachcic – laureatka Honorowej Nagrody SARP Wrocław 2015, odpowiedzialna za projekt wrocławskiego Afrykarium oraz unikalnego schroniska górskiego w Nepalu.
  • Rafał Osiński – architekt i ekspert ds. technologii budowlanych, który poruszy temat najnowszych rozwiązań wykorzystywanych przy inwestycjach hotelowych.

Spotkanie odbędzie się 26 lutego o godz. 18:00. Można się już zapisywać. Wstęp na wolny, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracji można dokonać na stronie www spotkania. Patronem wydarzenia jest m.in. Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Więcej informacji: www.perspektywaspotkania.pl

 


PERSPEKTYWA Kraków
26 lutego, godz. 18:00
Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”
ul. Konopnickiej 26

Wstęp wolny« powrót