Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

6 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaPetraZen - innowacyjny murek gabionowy

11.04.2017 / wtorek

Architekci zyskali kolejne możliwości aranżacji ogrodzeń. Murki gabionowe PetraZen nie tylko efektownie wyglądają i są gwarantem bezpieczeństwa, lecz także znacząco ułatwiają prace montażowe.

 Murki gabionowe to produkt, który od samego początku cieszy się zainteresowaniem zarówno architektów, jak i klientów. Dlatego też firma Betafence postanowiła wprowadzić na runek nowy model, PetraZen.

Celem Betafence było optymalne połączenie kilku cech: oryginalnego wyglądu, wysokich standardów bezpieczeństwa i komfortu mieszkańców grodzonej posesji, a także zaoferowanie nowych możliwości architektom i montażystom. Cel został osiągnięty.

 PetraZen - murek z paneli Nylofor F
W odróżnieniu do pierwszego modelu murków gabionowych od Betafence (Zenturo), PetraZen bazuje na panelach Nylofor F. W skład przęsła wchodzą także słupy kwadratowe oraz akcesoria, służące do ułatwienia montażu (zawiesia) czy zabezpieczenia kształtu konstrukcji (ściągi).

Najważniejsza jest jednak innowacja: dzięki nowoczesnej konstrukcji murki PetraZen można łączyć ze sobą pod dowolnym kątem, co dotychczas było niemożliwe (dostępne opcje: 180 i 90 stopni). Teraz architekci mogą popuścić wodze fantazji i zaproponować nietypową linię ogrodzenia, bez żadnych ograniczeń.

Niezmienna pozostaje za to dowolność wypełnienia. Materiał, który zostanie wsypany do wnętrza murku najczęściej dobiera się do stylu architektonicznego i pod kolor fasady domu, stąd duża popularność kamieni. Jeśli jednak ważniejszym jest podkreślenie naturalności posesji, można użyć drewna, kory drzewnej lub łupi orzechów.

 Bezpieczeństwo równie ważne
Jednak atrakcyjny design to nie wszystko. Betafence zawsze mocno stawia na bezpieczeństwo i komfort mieszkańców, podobnie rzecz ma się z murkami PetraZen. Wyjątkowo trwała konstrukcja gwarantuje wytrzymałość ogrodzenia przez lata, niezależnie od panujących warunków zewnętrznych. Dodatkowo murki znacząco utrudniają przedostanie się na teren posesji niepowołanym osobom.

Warto podkreślić także całkowitą nieprzezierność produktu. Dzięki niej murki PetraZen oddzielają mieszkańców od przechodniów, zapewniając im poczucie prywatności. Co więcej, pozwalają one tłumić hałasy oraz wyłapywać  przykre zapachy spoza posesji.

Dzięki murkom gabionowym PetraZen każdy klient poczucie się bezpiecznie i komfortowo w swoim domu.

 « powrót