Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

6 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaGROHE Polska przyjazny pracownikom

12.04.2017 / środa

Firma GROHE Polska znalazła się na 4 pozycji Listy Najlepszych Miejsc Pracy w Polsce 2017 tworzonej przez Great Place to Work®, w kategorii firm zatrudniających poniżej 50 pracowników. Obecność firmy na Liście stanowi doskonały wyraz profesjonalizmu GROHE Polska, który uwidoczniony jest nie tylko w doskonałej jakości produktach, ale także opinii doskonałego pracodawcy. 


 

28 marca 2017 r. Great Place to Work® ogłosił tegoroczną Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2017. Wśród 20 docenionych firm, wyróżnionych w 3 kategoriach zależnych od wielkości zatrudnienia, znalazło się GROHE Polska.  

„Wszyscy laureaci konkursu zasługują na ogromne uznanie. Mamy świadomość, że nie jest łatwo zakwalifikować się do tego grona, bo konkurs nie należy do łatwych. W procesie oceny trzymamy się twardych kryteriów, a na końcowy wynik największy wpływ ma opinia samych pracowników o firmie” – mówi Maria Zakrzewski, Prezes Zarządu Great Place to Work® w Polsce. Satysfakcja osób zatrudnionych w firmach-laureatach konkursu jest wyjątkowo wysoki. 81% pracowników było skłonna zgodzić się ze stwierdzeniem „biorąc wszystko pod uwagę, uważam, że moja firma jest wspaniałym miejscem pracy”.

Firma GROHE Polska, podobnie jak pozostali laureaci tegorocznej edycji konkursu zostali wyłonieni spośród 83 firm przebadanych przez Great Place to Work® w Polsce. GROHE Polska na liście zajęło wysokie, czwarte miejsce, udowadniając tym samy swoją pozycję innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmy. To kolejny argument za tym, że GROHE Polska stawia na profesjonalizm w każdym obszarze działalności firmy.GROHE jest wiodącym dostawcą produktów sanitarnych i globalną marką dedykowaną  innowacyjnym rozwiązaniom z obszaru armatury kuchennej i łazienkowej. Od wielu dekad marka GROHE skupia się przede wszystkim na jakości, technologii i odpowiedzialności w dostarczaniu wyjątkowych doznań, zgodnie z hasłem "Pure Freude an Wasser”. Działania marki z zakresu inżynierii, innowacji i wzornictwa są mocno związane z niemiecką tradycją a wszystkie produkty oznaczone są znakiem „Made in Germany”, co dodatkowo zwiększa zaufanie klientów wobec produktów. Wszystkie oferowane sprzęty odzwierciedlają najwyższą jakość inżynierii GROHE, zapewniając zgodność z wysokimi standardami konsekwentnie wyznaczanymi przez markę. W ten sposób GROHE gwarantuje, że ich produkty sprostają najbardziej bezkompromisowych wymaganiom w zakresie jakości wykonania i funkcjonalności. W ciągu ostatnich dziesięciu latach, sukces GROHE został potwierdzony przez ponad 240 nagród z dziedziny projektowania i innowacji, jak również obecności marki na czołowych pozycjach w kilku najważniejszych rankingach, jako jedna z "największych firm niemieckich zaangażowanych w zrównoważony rozwój" oraz zdobywając CSR Award rządu federalnego Niemiec w 2017. Liczne znane projekty na całym świecie są wyposażone w produkty GROHE, co świadczy o zaufaniu architektów, projektantów i deweloperów do marki.

Marka GROHE jest częścią LIXIL Group Corporation, publicznie notowanej spółki na giełdzie w Tokio. LIXIL jest światowym liderem w branży sanitarnej, zarządzającym szeroką gamą znanych marek, takich jak GROHE American Standard i INAX. Jest również wiodącym dostawcą materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz w Japonii mieszkaniowych i materiałów budowlanych.« powrót