Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

4 '2018
Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaGrzejnik Zehnder Kleo wyróżniony

21.04.2017 / piątek

W jedynym na polskim rynku konkursie poświęconym wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek w kategorii grzejników łazienkowych zwyciężył Zehnder Kleo. Wyróżniony grzejnik w powłoce chromowanej to wymagająca zastosowania eksperckiej technologii nowość.

 


Zehnder Kleo został nagrodzony przez bezstronne, eksperckie jury konkursu, w którego skład wchodzą przedstawiciele handlu, projektanci, eksperci od designu oraz media. Nagroda ta od 16 lat docenia produkty pod kątem ich funkcjonalności, wzornictwa, ale także rynkowego potencjału i stosunku jakości do ceny

Grzejnik elementowy Zehnder Kleo posiada rury grzewcze o średnicy 20 mm, okrągłe kolektory poziome i pionowe. Wykonania poziome i pionowe są w standardzie. Model pozwala na zastosowanie w różnorodnych miejscach i segmentach dzięki wielości wariantów i wersji wykonania, również w problematycznych miejscach, jak pomieszczenia o podwyższonej wilgotności.

Ocynkowany wariant grzejnika zapewnia bezpieczne, długoterminowe użytkowanie. Kleo odpowiada krytycznym normom jakościowym. Dostępny jest w kolorach z szerokiej palety barw Zehnder.

Więcej na www.zehnder.pl« powrót