Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

9 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaIdealna inscenizacja domu

09.10.2017 / poniedziałek

 

KLASYKA: SCOPAS

Jej kulisty kształt sprawia że wygląda jak magiczna planeta. Niepełna  struktura zwieszanej lampy Scopas wytwarza wszystkie rodzaje efektów świetlnych, w zależności od punktu widzenia. Jej forma inteligentnie kontrastuje z techniczną finezją nietypowego designu.

Wysokowydajna, ściemniana dioda LED, wytwarza strumień światła 3,440 lumenów, który jest znacznie większy niż ten wytwarzany przez konwencjonalną żarówkę 200 W. To niezwykła oprawa zaprojektowana przez Neila Poultona, wykonana jest z lakierowanego, odlewanego aluminium, soczewki z metakrylanu oraz lakierowanego technopolimeru. Jest to bryła, która z pewnością zwraca uwagę gdziekolwiek jest umieszczona.
OPRAWA REEDS

Reeds jest nadzwyczajny i naprawdę przyciągający uwagę pod każdym względem. Jego delikatne światło jest inspirowane trzcinami łagodnie kołyszącymi się na wietrze, wyjątkowo dobrze będzie prezentował się w zbiornikach wodnych w parkach, zielonych przestrzeniach i ogrodach. Delikatny wygląd świetlnej rzeźby zapewnia szczególnie wyjątkowy punkt centralny na otwartych przestrzeniach. 

Oprawa występuje w trzech opcjach: IP20, IP67, IP68« powrót