Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

9 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaDesign it yourself!

10.10.2017 / wtorek

Design it yourself – Konkurs dla projektantów, architektów i bloggerów inspirowany przez Flügger Stockholm Design Week to odbywające się od ponad 60 lat prestiżowe targi w Szwecji, które są uważane za jedne z najciekawszych eventów ze skandynawskim wzornictwem, meblami i oświetleniem. Właśnie do stolicy światowego designu na wyjazd przepełniony ponadczasowym i nowoczesnym wzornictwem Flügger zaprosi projektanta, architekta lub bloggera, który stworzy niepowtarzalną i nieszablonową aranżację konkursową.

 

Wyjazd na Stockholm Design Week to nie wszystkie nagrody, które Flügger przygotował dla reprezentantów świata branży architektury i designu. To również nagrody pieniężne oraz zaproszenie do gdańskiej siedzimy marki Flügger, gdzie laureaci będą mieli okazję obejrzeć fabrykę „od kuchni”, przetestować produkty Flügger, oraz poznać osobiście projektanta marki Fiona Wall Design Macieja Wojcickiego. Spotkanie zakończy uroczyste wręczenie nagród podczas kolacji w jednej z nadmorskich restauracji.

Konkurs Design it yourself to rywalizacja dla utalentowanych projektantów, architektów wnętrz oraz bloggerów, którzy nie wiedzą co to monotonia i nuda. Jak w nim wziąć udział? Stwórz kreatywną i nieszablonową aranżację wybranego pomieszania domu lub mieszkania, która wyrazi Twój niepowtarzalny styl wykorzystując minimum 2 produkty marki Flügger. Możesz zgłosić maks. 3 projekty - rendery 3D lub zdjęcia zaprojektowanej aranżacji. Prace zgłoszeniowe można nadsyłać do 30 listopada.

Flügger dla zainteresowanych konkursem przygotował również niezbędne materiały takie jak bezszwowe tekstu tapet i wzorniki kolorów. Materiały do pobrania znajdują się na stronie konkursowej: www.fluggerdesign.pl/konkurs

To nie wszystko! Osoby, które zarejestrują się na stronie www.fluggerdesign.pl będą miały okazję przedpremierowo poznać nową kolekcję tapet Fiona Stripes@Home marki Fiona wall Design oraz pobrać nowe wzory w postaci bezszwowych tekstur tapet. Kolekcja od połowy października dostępna będzie w sklepach Flügger farby.

Jury konkursu
: Małgorzata Undziłło-Haverberg, Country Manager Flügger, Maciej Wojcicki, Head Designer Fiona Wall Design, Dr hab. Jan Sikora, ASP w Gdańsku, Sikora Wnętrza, Ewa Trzcionka, Redaktor naczelna magazyny Design Alive, Justyna Łotowska, szef redakcji Publiktora, magazyn Dobrze Mieszkaj.

Partnerzy konkursu: DesignAlive, Dobrze Mieszkaj, Czas na Wnętrze, Nowy Magazyn, Wnętrze, Archispace, Procad, Architektura i Biznes

Więcej informacji na: www.fluggerdesign.pl/konkursFlügger
to duński producent wysokiej jakości przyjaznych dla środowiska produktów do wykończenia powierzchni. Firma istnieje na rynku od ponad 200 lat. Dziś sieć sklepów Flügger farby to ponad 550 salonów w Danii, Szwecji, Norwegii, Polsce, na Islandii oraz w Chinach. Marka to nie tylko bogactwo kolorów, ale również skandynawska trwałość i wyszukany design, który można odnaleźć w farbach do wnętrz i elewacji, szerokiej gamie produktów do drewna oraz ponad 400 wzorach unikalnych tapet. Warto wiedzieć, że Flügger to prócz farb dekoracyjnych również masy szpachlowe, narzędzia oraz produkty uzupełniające niezbędne w pracy malarskiej. Producent znany jest przede wszystkim z profesjonalnej obsługi i fachowego doradztwa, dzięki czemu jest polecany i ceniony zarówno przez klientów indywidualnych jak i profesjonalistów« powrót