Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

9 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaRozstrzygnięcie konkursu foto Protan Polska!

11.10.2017 / środa

Jury wyłoniło laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „DACH - SYMETRIA PRZESTRZENI”, organizowanego przez Protan Polska, we współpracy z redakcją magazynu „Architektura i Biznes” oraz agencją Impact Production. Spotkanie odbyło się w siedzibie Protan Polska w Warszawie we wrześniu br.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny pt. „Dach - symetria przestrzeni” trwał od dnia 1 maja br. do dnia 31 sierpnia br. Motywem przewodnim konkursu była fotografia dachu, zrealizowana na terenie Polski. Inspiracją mogły być elementy tkanki miejskiej, elementy budynków przemysłowych, budynki produkcyjne, magazynowe i inne przemysłowe, zrewitalizowane obiekty, obiekty użyteczności publicznej. Konkurs miał charakter otwarty.

Wpłynęły prace z całej Polski. Jury po zapoznaniu się ze wszystkimi nadesłanymi zdjęciami wyłoniło Laureatów Konkursu:

 


I miejsce: Pani Dominika WilkII miejsce: Pan Franciszek KluczyńskiIII miejsce: Pani Agnieszka Adamek


W centrum zainteresowań Protan Polska są dedykowane, innowacyjne rozwiązania w postaci membran dachowych. Stąd pomysł tematu konkursu i spojrzenia na dach jako integralnego elementu przestrzeni. Zależało nam na propozycjach fotografii, które pokazują symetrię w rozwiązaniach architektonicznych, a dalej zwracają uwagę na ciekawe elementy w przestrzeni miejskiej, czy przemysłowej. — podkreśla Michał Miąsek, Dyrektor Zarządzający Prota Polska Sp. z o.o.


Autorzy wyróżnionych fotografii otrzymają nagrody ufundowane przez firmę Protan Polska Sp. z o.o.


Konkurs zorganizowany był we współpracy z redakcją specjalistycznego magazynu branżowego dla architektów i pasjonatów nowych rozwiązań konstrukcyjnych — „Architektura i Biznes” oraz ekspertów fotografii i filmu przemysłowego — Impact Production.


Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do aktywności w kolejnych inicjatywach.


www.protan.pl

www.facebook.com/ProtanPolskaProtan 
jest norweską grupą przemysłową, która jest światowym liderem w technologiach membranowych. Tworzy i dostarcza membrany, systemy dachowe, systemy wentylacji i tekstylia techniczne. Jest jednym z pierwszych producentów membran dachowych. Obecnie sprzedaje produkty do 40 krajów na całym świecie, w tym w większości do krajów europejskich.« powrót