Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

12 '2018
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaWIŚNIOWSKI – pomoc małym sercom!

14.11.2017 / wtorek

Ponad 150 firm postanowiło dołączyć do ogólnopolskiej akcji „Razem ratujmy małe serduszka” i wspólnie z marką WIŚNIOWSKI wesprzeć klinikę kardiochirurgii dziecięcej w Prokocimiu. Razem zbierają pieniądze na specjalistyczny sprzęt do ratowania życia. Jeszcze tylko do końca listopada klienci marki mogą pomóc osiągnąć ten szczytny cel.

 

Partnerzy Handlowi firmy WIŚNIOWSKI dobrowolnie przyłączają się do przekazania określonego procentu swoich dochodów ze sprzedażny produktów marki na rzecz fundacji Schola Cordis. Jest ona założona przez wybitnego kardiologa dziecięcego, profesora Janusza Skalskiego i dba o pozyskiwanie środków dla krakowskiej kliniki kardiochirurgii dziecięcej, która wykonuje ponad 400 operacji rocznie. Więcej o działalności i potrzebach oddziału zobaczyć można w reportażu Filipa Chajzera:

 

 

Łacińska nazwa fundacji tłumaczy się na język polski jako „szkoła serc”, zatem wsparcie akcji można rozumieć jako lekcje pięknej sztuki pomagania innym. Na szczęście chętnych do udziału w tej inicjatywie nie brakuje. Zaledwie w ciągu miesiąca od rozpoczęcia w akcje „Razem ratujmy małe serduszka” zaangażowało się ponad 150 dystrybutorów marki WIŚNIOWSKI z całej Polski. I jest ich coraz więcej. To doskonały wynik, który uświadamia, ze warto pomagać i inspirować swoich partnerów do działania. Dzięki temu – wspólnie możemy osiągnąć więcej.

 

 

Poprzez akcję chcemy mobilizować klientów i naszych partnerów do pomagania wspólnie z nami tym najmniejszym i najbardziej potrzebującym pacjentom i to na początku ich drogi życia. Nasi kontrahenci przekażą pół procenta z obrotu, my drugie pół procenta. To jest już konkretna suma, która trafi na konto fundacji — przekażemy co najmniej 300 tysięcy złotych. Kupując produkty marki WIŚNIOWSKI w wymierny sposób każdy z nas może wesprzeć beneficjentów tej akcji, do czego zachęcamy — mówi Krystyna Baran prezes firmy WIŚNIOWSKI.


Sam prof. Skalski, podczas konferencji poświęconej akcji, zachęcał wszystkich do pomagania chorym, wzorem państw zachodnich.

Tego rodzaju wsparcie jest nam niezwykle potrzebne, to wsparcie warunkuje naszą egzystencję na oddziałach. Ludzie powinni sobie pomagać. Polskie społeczeństwo potrafi otwierać swoje serca i skutecznie wspierać innych. Nawiązanie tak kapitalnego kontaktu z firma WIŚNIOWSKI to fantastyczna sprawa. Ja już wiem, że dzięki ich wsparciu będziemy mogli kupić konkretny sprzęt. Jest to cudowna dla nas i naszych pacjentów wiadomość — podkreśla prof. Janusz Skalski kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej w Krakowie.

 

Do końca listopada 2017 roku korzystać można z oferty specjalnej na bramy, drzwi i ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI, z której część środków przekazana zostaje na konto fundacji.

Krakowską klinikę wesprzeć można także, dokonując wpłat bezpośrednio na konto:


18 1060 0076 0000 3200 0133 8787

Każda złotówka to dodatkowa szansa na uratowanie życia najmłodszych pacjentów.

 « powrót