Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2019
Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaPremiera Vectorworks 2019

06.11.2018 / wtorek

Oprogramowanie Vectorworks 2019, nowa wersja wielokrotnie nagradzanego oprogramowania do projektowania BIM to przede wszystkim lepsza wydajność i jakość, dzięki czemu projektanci mogą pracować szybciej i osiągać jeszcze więcej.

 

 

Vectorworks Inc, światowy producent oprogramowania do projektowania w technologii BIM, przedstawia premierę polskiej najnowszej wersji oprogramowania Vectorworks 2019: Architect, Landmark, Spotlight, Fundamentals oraz Designer, a także BraceworksTM i Vision. Nowa wersja oprogramowania, zaprojektowana z myślą o zwiększeniu efektywności poprzez ogólną wydajność i jakość, oferuje innowacje i ulepszenia, które znacząco usprawnią procesy robocze w ramach modelowania 3D oraz BIM, tworzenia dokumentacji 2D, a także generowania prezentacji, wspierając tym samym projektantów z branż takich jak architektura, projektowanie krajobrazu, przemysł rozrywkowy czy projektowanie wnętrz.

 

„Na potrzeby tej premiery z uwagą wysłuchaliśmy naszych klientów, połączyliśmy także innowacje z wyjątkową jakością i zwiększeniem wydajności” - powiedział dyrektor generalny Vectorworks dr Biplab Sarkar. „W ramach tworzenia oprogramowania Vectorworks 2019 skupiliśmy się w szczególności na najpowszechniejszych procesach roboczych oraz sposobach użytkowania programu przez naszych klientów, tak aby każdy z produktów Vectorworks zwiększał ich ogólną produktywność.


Użytkownicy produktów Vectorworks skorzystają ze znacznego przyspieszenia procesów roboczych oraz lepszej wydajności oprogramowania dzięki wsparciu technologii wielordzeniowej w Vectorworks Graphics Module, nowym opcjom wyszukiwania i filtracji warstw i klas oraz efektom graficznym.

Klienci użytkujący Vectorworks Architect i Landmark będą mieli okazję wypróbować ulepszone możliwości technologii BIM, w tym modelowanie otoczenia w 3D; unikalną opcję wyświetlania obiektów BIM na różnych poziomach szczegółowości na rysunkach planów, elewacji i przekrojów; lepszą interoperacyjność openBIM; a także zintegrowane narzędzie do analizy toru ruchu pojazdów AutoTurn online. Użytkownicy Vectorworks Spotlight będą mogli wykorzystać nowy format importu i eksportu My Virtual Rig (MVR), a także skorzystać z ulepszeń modelowania 3D za pomocą narzędzi i poleceń Spotlight. Użytkownicy Braceworks skorzystają z funkcji analizy zawiesi (bridle), zaś użytkownicy Vision odkryją ulepszony interfejs oraz 7-krotnie szybsze działanie wstępnej wizualizacji.

 

 

„Oprogramowanie Vectorworks 2019 będzie miało ogromny wpływ na produktywność. Dzięki niemu projektanci będą w stanie przyspieszyć i ułatwić sobie codzienną pracę” - stwierdził Wiceprezes ds. Rozwoju Produktu Steve Johnson. „Użytkownicy odczują korzyści jakie daje ta wersja już z chwilą uruchomienia nowego oprogramowania - pliki będą otwierać się do czterech razy szybciej. Odtąd Vectorworks Graphics Module wykorzystuje cały dostępny sprzęt użytkownika, a dostęp do wszystkich rdzeni procesora znacznie przyspiesza procesy robocze w przypadku zwiększonego obciążenia procesora graficznego przez arkusze prezentacji. Użytkownicy odniosą znaczne korzyści dzięki możliwości dopracowywania renderów i obrazów bez konieczności eksportu do programu Photoshop. Ponadto możliwość dodawania, wyświetlania i dostosowania poziomu szczegółowości widoku obiektów hybrydowych na rysunku to coś, czego żadne inne oprogramowanie BIM nie może zaoferować”.Więcej informacji na temat Vectorworks 2019 znajdziesz na stronie https://www.vectorworks.net/pl/2019.

 


Vectorworks Inc.
jest światowym producentem oprogramowania do projektowania w technologii BIM, z którego korzysta ponad 650 tys. profesjonalistów z branż takich jak architektura, projektowanie krajobrazu czy przemysł rozrywkowy. Od 1985 roku wspieramy projektantów, tak aby mogli uchwycić inspiracje, wprowadzać innowacje, efektywnie się porozumiewać oraz nadawać realny kształt swoim pomysłom. Dzięki naszemu obejmującemu wiele platform oprogramowaniu projektanci mogą stworzyć modele wizualne wraz z bogatą bazą danych bez konieczności poświęcania czasu przeznaczonego na projektowanie, jednocześnie podejmując efektywną współpracę na wszystkich etapach cyklu życia projektu. Vectorworks ma swoją siedzibę w Columbii w stanie Maryland, posiada także oddziały w Atlancie w stanie Georgia oraz w Wielkiej Brytanii - w Newbury i w Londynie. Vectorworks jest częścią Nemetschek Group. Aby dowiedzieć się, jak umożliwiamy projektantom tworzenie wizji, które zmieniają świat, odwiedź stronę
vectorworks.net.« powrót