Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2019

Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla Architekta
Architektura & Biznes

Architektura & Biznes

Miesięcznik Architektura & Biznes wydawany jest od 1992 roku. Poświęcony architekturze, urbanistyce, budownictwu, wzornictwu przemysłowemu, prezentuje aktualny przegląd najciekawszych projektów i realizacji zarówno zagranicznych, jak i krajowych. Architektura & Biznes informuje czytelników o nowościach rynku materiałów i technologii związanych z budownictwem i wyposażeniem wnętrz.

więcej »


Dodatki tematyczne A&B

Dodatki tematyczne A&B

Dodatki tematyczne w formie dwustronicowych prezentacji ukazują się na łamach Architektury & Biznes od pięciu lat. Dodatki są umieszczane w całym nakładzie danego numeru Architektury & Biznes. Charakterystyczny i jednolity dla wszystkich Klientów schemat prezentacji oferty produkcyjno-handlowej cieszy się bardzo dobrą opinią wśród architektów i projektantów, gdyż pozwala rzetelnie przedstawić ofertę każdej z firm i daje możliwość zawarcia jej w ciekawą formę.

więcej »


Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA, cieszący się dużym zainteresowaniem wśród architektów, projektantów i inwestorów, ukazuje się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Pomysł jego stworzenia okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”! Podkreślają to nie tylko sprzedaż, stale rosnąca liczba firm zainteresowanych pojawianiem się na jego łamach, ale i pozytywne opinie samych Czytelników.

więcej »