Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

12 '2018

Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaRocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

PRZYJMUJEMY ZGŁOSZENIA DO ON-LINE EDYCJI 2018/2019 ROCZNIKA!


Jeśli zależy Ci na tym, by Twoje produkty i technologie dotarły do większości polskich architektów, zaprezentuj się w naszym kompendium Produkty Dla Architekta 2018.


kontakt w sprawie publikacji:

Szef działu PROMOCJA i REKLAMA A&B
Renata KIEPURA
r.kiepura@architekturaibiznes.com.pl
mobile: 601 40 25 11

 


 

 

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA to jedyny na polskim rynku katalog wszystkich materiałów i produktów wykorzystywanych przez architektów i projektantów do tworzenia architektury.

Tradycyjna drukowana wersja, z rozbudowanymi alfabetycznymi i branżowymi spisami treści pozwala w szybki sposób dotrzeć do poszukiwanej informacji, produktu czy też technologii. Ukazuje się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Charakterystyczny, przejrzysty układ graficzny prezentacji (2-stronicowych), pozbawiony reklamowej krzykliwości i agresywności znajduje uznanie wśród naszych Czytelników.

Pomysł jego stworzenia okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, co podkreślają to nie tylko sprzedaż, stale rosnąca liczba firm zainteresowanych pojawianiem się na jego łamach, ale i pozytywne opinie samych Czytelników — architektów, projektantów, inwestorów. Alternatywą wersji drukowanej rocznika jest portal www.produktydlaarchitekta.pl


UWAGA! Zamieszczenie prezentacji Firmy w jednym z naszych dodatków tematycznych w danym roku kalendarzowym, upoważnia Firmę do zamieszczenia reklamy na preferencyjnych warunkach w kolejnej, drukowanej edycji rocznika PRODUKTY DLA ARCHITEKTA. Wówczas koszt prezentacji Firmy (rozkładówka, 2 strony A4 kolor) wyniesie tylko 1 500 zł netto.

 


 

edycja 2018/2019

zamów

 

 

 

edycja 2017

 

 

 

edycja 2016

 

 

 

edycja 2015

 

 

 

edycja 2014

 

 

 

edycja 2013

 

 

edycja 2011

 


edycja 2010

 

poprzednie edycje