Witryna wykorzystuje pliki cookie wyłącznie do zbierania danych statystycznych. Więcej w polityce prywatności.
Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

3 '2019

Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla Architektapaździernik 2017

10.10.2018 / środa

temat numeru
muzea

 

Pierwszy jesienny numer A&B poświęciliśmy muzeom. Od jakiegoś czasu obserwujemy światowy boom na budowę nowych obiektów tego typu. Dosłownie co kilka miesięcy otwiera się nowy, który elektryzuje publiczność i światowe media. Muzea to też bardzo lubiany i chętnie podejmowany temat przez architektów. Pozwala na realizowanie śmiałych wizji i przykuwa uwagę opinii publicznej.

W tym numerze prezentujemy realizacje światowej sławy architektów — prestiżowe i długo wyczekiwane przez wszelkich entuzjastów architektury. OMA, Toyo Ito, Francis Kéré czy Adjaye Associates to najważniejsze nazwiska archiworldu. Za ich architekturą zawsze stoi ciekawa idea, wybitna jakość, jak również, co nie jest bez znaczenia dla inwestora, gwarancja piarowego sukcesu.

W Polsce z kolei przyglądamy się konkursowi na opracowanie nowej ekspozycji i aranżacji wnętrz Muzeum Czartoryskich w Krakowie, czy oddane przed wakacjami do użytku Muzeum Warszawy. Te projekty udowadniają, że w Polsce również dzieją się ważne i godne uwagi inwestycje.


Małgorzata Tomczak

 

p o d g l ą d    n u m e r u :

 « powrót