Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

6 '2018


Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


Marka Dekoral inspiruje i doradza w urodzinowym LIVE
Marka Dekoral inspiruje i doradza w urodzinowym LIVE18.06.2018 / poniedziałek

Planujesz zmianę dotychczasowego wystroju wnętrza? Zastanawiasz się, jak dobrać kolory do salonu, czy powiększyć małą kuchnię? Jeśli tak, marka Dekoral zaprasza do udziału w live’ach na Facebooku na temat aranżacji wnętrz. Z okazji 20 urodzin marki, transmisję na żywo od czerwca do sierpnia poprowadzą specjalni goście, Joanna Real-Studzińska i Beata Kwiatkowska, autorki popularnego bloga wnętrzarskiego Make Home Easier.

Najważniejsze jest ukryte
Najważniejsze jest ukryte18.06.2018 / poniedziałek

Aby dach spełniał wszystkie swoje funkcje i służył nam przez lata, konieczna jest jego prawidłowa wentylacja. VOX wprowadził właśnie do oferty systemu podbitki dachowej Infratop nowy panel SV-09/SVP-09. To opatentowane rozwiązanie łączy innowacyjny kształt z funkcją ukrytej wentylacji.

VOX otwiera nowe salony w Krakowie
VOX otwiera nowe salony w Krakowie15.06.2018 / piątek

Marka VOX systematycznie rośnie w siłę. Już wkrótce firma otworzy dwa salony w Krakowie, które dedykowane będą niezwykle bogatej ofercie drzwi i podłóg. W nowo powstałych punktach na ekspozycji znajdzie się kilkadziesiąt modeli skrzydeł drzwiowych, a także zróżnicowane portfolio rozwiązań podłogowych – paneli, podłóg drewnianych i winylowych. Oprócz części sprzedażowej salony dysponować będą wygodną strefą pracy dla architektów i klientów indywidualnych.

Okna dachowe VELUX GLU z klamką na dole
Okna dachowe VELUX GLU z klamką na dole12.06.2018 / wtorek

Energooszczędne, odporne na wilgoć i w przystępnej cenie – tak można opisać okno dachowe VELUX GLU, które wraz z początkiem czerwca weszło na rynek w nowym wariancie B z klamką na dole. Teraz bez względu na to, jak wysoka jest ścianka kolankowa w łazience, każdy może zastosować w swoim domu okna drewniano-poliuretanowe, gdyż dostępne są one w różnych systemach otwierania.

Nowoczesna hydroizolacja balkonów i tarasów
Nowoczesna hydroizolacja balkonów i tarasów 11.06.2018 / poniedziałek

Tarasy i balkony to nieodłączny element każdego budynku. Samoprzylepna taśma uszczelniająca BOTAMENT® BP Portalband w połączeniu z matą uszczelniająco–kompensującą BOTAMENT® AE zapewnia szybkie i łatwe przygotowanie hydroizolacji newralgicznych obszarów, rozwiązując powstawanie problemów związanych z wilgocią – w miejscach występowania termołączników.

Arbiton wprowadza nowe, unikalne podłogi
Arbiton wprowadza nowe, unikalne podłogi 11.06.2018 / poniedziałek

Arbiton wprowadza unikalne, wodoodporne, trwałe i stabilne wymiarowo podłogi winylowe nowej generacji. Pomogą nam one przygotować wyjątkowe aranżacje wyróżniające się trwałością i praktycznością, a jednocześnie przypominające prawdziwe drewno. Szeroki wybór 30 dekorów w czterech niepowtarzalnych kolekcjach pozwoli nam stworzyć jedną podłogę w całym domu – również na ogrzewaniu podłogowym.

Czy beton w ogrodzie jest odporny na zabrudzenia?
Czy beton w ogrodzie jest odporny na zabrudzenia?09.06.2018 / sobota

Alejki ogrodowe, elementy małej architektury, podjazdy, schody w ogrodzie… Beton w takich miejscach jest mile widziany. Odporny na zmienną temperaturę, trudne warunki atmosferyczne, łatwy do umycia np. za pomocą myjki ciśnieniowej, dobrze zdaje egzamin w ogrodzie. Zabezpieczony warstwą ochronną będzie jeszcze odporniejszy na zabrudzenia.

Dni Otwarte Iglotech
Dni Otwarte Iglotech09.06.2018 / sobota

Przez najbliższe 2 miesiące w oddziałach Iglotech będą odbywały się Dni Otwarte, podczas których będą prezentowane nowości produktowe. W planie wydarzenia prezentacja Centrali Neovent, unikatowej Centrali Ostberg Heru 70K z okapem kuchennym i premiera nowych jednostek ściennych, działających na czynniku R32

Dizajnerskie lampy w ofercie Spectra Lighting
Dizajnerskie lampy w ofercie Spectra Lighting06.06.2018 / środa

Firma Spectra Lighting oraz jej siostrzana spółka Quest zostały wyłącznymi dystrybutorami w Polsce designerskiego oświetlenia renomowanej włoskiej marki Fratelli Guzzini. Gama kolorowych, biżuteryjnych lamp z pewnością zachwyci wielbicieli dobrego wzornictwa.

Dachówka VISIO – rozwiązanie dla wizjonerów
Dachówka VISIO – rozwiązanie dla wizjonerów05.06.2018 / wtorek

Hiszpański projektant mody Cristóbal Balenciaga powiedział kiedyś, że elegancja to sztuka eliminacji. Piękno dachówki VISIO tkwi właśnie w minimalizmie – tak pożądanym we współczesnym budownictwie. Szlachetny blask i smukły kształt dachówki – nowości w ofercie CREATON – sprawiają, że zadowoli ona nawet najbardziej wymagających inwestorów.