Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

4 '2018


Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 


AQUABLADE – czysto, cicho, efektywnie
AQUABLADE – czysto, cicho, efektywnie22.04.2018 / niedziela

System AquaBlade opracowany przez firmę Ideal Standard to przełom w efektywności spłukiwania toalet oraz rewolucja w higienie misek w.c. To również nowy, wyższy poziom wzornictwa ceramiki sanitarnej.

Rolety zaciemniające Disney & VELUX Dobranoc
Rolety zaciemniające Disney & VELUX Dobranoc 22.04.2018 / niedziela

Od 26 marca br. na polskim rynku dostępne są nowe wzory rolet do okien dachowych przedstawiające wizerunki kultowych bohaterów bajek Disneya. Na nadrukach występują postaci z „Krainy Lodu”, „Aut” i „Kubusia Puchatka” pobudzające wyobraźnię dzieci do dobrej zabawy.

Certyfikat HOME ZONE dla JONIEC®
Certyfikat HOME ZONE dla JONIEC®21.04.2018 / sobota

Firma JONIEC®, producent ogrodzeń betonowych, po raz trzeci została laureatem tytułu HOME ZONE Jakość i Niezawodność. W roku 2018 nagrodzone zostało ogrodzenie łupane GORC®. Jury konkursu doceniło autorski produkt firmy JONIEC®, który od kilkunastu lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Nowa seria armatury Vaia marki Dornbracht
Nowa seria armatury Vaia marki Dornbracht19.04.2018 / czwartek

Seria Vaia stanowi poszerzenie kanonu form marki Dornbracht o kolejny aspekt: inspirowaną wnętrzarskim trendem „Transitional Style” nową serię armatury klasy premium, którą wyróżnia elegancki, a zarazem progresywny design. W ten sposób Vaia wpisuje się doskonale zarówno w tradycyjną, jak i nowoczesną architekturę łazienkową, a jednocześnie pasuje do estetyki spod znaku Transitional Style, która łączy w sobie zróżnicowane stylistycznie elementy.

Konkurs: Miasto, architektura, ludzie
Konkurs: Miasto, architektura, ludzie19.04.2018 / czwartek

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy projekt o charakterze społecznym pod hasłem „Miasto, architektura, ludzie — Życie toczące się między budynkami”. Konkurs ma za zadanie poruszyć kwestie z pogranicza architektury, sztuki i życia codziennego.

Ruukki® Hyygge – styl i nowoczesność
Ruukki® Hyygge – styl i nowoczesność 16.04.2018 / poniedziałek

Ruukki, firma oferująca zaawansowane technologicznie rozwiązania dla budownictwa, wprowadza na rynek nowy produkt. Od 16 kwietnia 2018 roku swój debiut rynkowy ma płaska blachodachówka modułowa Ruukki® Hyygge.

MDO – targi nowych możliwości!
MDO – targi nowych możliwości!15.04.2018 / niedziela

Remontujesz mieszkanie? Budujesz dom? Urządzasz ogród? Takie pytania stawia organizator nowych targów, które już w kwietniu odbędą się w Gdańsku (21-22 kwietnia). Podczas targów MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród zaprezentowane zostaną rozwiązania z zakresu budownictwa, aranżacji wnętrz oraz ogrodnictwa.

Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii
Wakacyjny staż studencki VELUX w Danii10.04.2018 / wtorek

Firma VELUX zaprasza studentów architektury do udziału w piętnastej edycji konkursu o staż w biurze architektonicznym firmy VELUX w Danii. Rekrutacja już ruszyła i potrwa do 27 maja 2018 roku.

Kongres Stolarki Polskiej
Kongres Stolarki Polskiej06.04.2018 / piątek

W maju odbędzie się kolejna edycja Kongresu Stolarki Polskiej. Kilkuset uczestników wydarzenia, przy wsparciu najlepszych ekspertów, debatować będzie nad aktualną sytuacją na rynku, możliwymi scenariuszami rozwoju branży i związanymi z nimi wyzwaniami, a także codziennością w życiu każdego przedsiębiorstwa – sprzedażą produktów.

Polskie ikony wzornictwa po roku 1989.
Polskie ikony wzornictwa po roku 1989.06.04.2018 / piątek

„Z drugiej strony rzeczy. Polski dizajn po roku 1989” – to wystawa, która od 6 kwietnia zagości w Muzeum Narodowym w Krakowie. Wśród pokazywanych na ekspozycji ikon polskiego wzornictwa, znajdą się produkty Grupy Nowy Styl: sofa Cello i krzesło Vision.