Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

10 '2018


Miasta dla ludzi


Oferta dla Architekta

Oferta dla Architekta 

 Duravit w trosce o środowisko
Duravit w trosce o środowisko18.10.2018 / czwartek

Dbałość o środowisko oraz szanowanie i umiejętne korzystanie z zasobów naturalnych powinno być naszym nawykiem, wręcz sposobem życia. A jak producenci podchodzą do tego tematu? Firma Duravit ochronę zasobów naturalnych ma wpisaną w filozofię swojej działalności!

Mój zdrowy dom – czyli jaki?
Mój zdrowy dom – czyli jaki?17.10.2018 / środa

Już wkrótce, 1 października, będziemy obchodzić Światowy Dzień Mieszkalnictwa. Wśród kluczowych wyzwań związanych z naszymi domami są te dotyczące dobrych warunków panujących we wnętrzach. Mają one olbrzymi wpływ na nasze zdrowie, samopoczuciei energię życiową. Jak wynika z raportu „Barometr zdrowych domów” przeprowadzonego na zlecenie Grupy VELUX, droga do zdrowego domu wymaga działań, które można ująć w 5 krokach.

Scena Jutra
Scena Jutra17.10.2018 / środa

29 listopada 2018 r. w Teatrze Muzycznym Roma odbędzie się wydarzenie, które może być przełomowe w historii całej branży rynku scenicznego w Polsce. W tym dniu odbędzie się druga edycja Międzynarodowej Konferencji Nowych Technologii Scenicznych – Scena Jutra.

Konkurs „Idealny projekt” Zehndera rozstrzygnięty!
Konkurs „Idealny projekt” Zehndera rozstrzygnięty!16.10.2018 / wtorek

Międzynarodowy konkurs firmy Zehnder na projekt najpiękniejszej łazienki z nowatorskim urządzeniem grzewczym Zehnder Zenia zakończył się uroczystą galą 12 października w Zamku Topacz pod Wrocławiem.

Akustyka wnętrz – czy to sztuka?
Akustyka wnętrz – czy to sztuka?16.10.2018 / wtorek

Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie wraz z firmą Ecophon w dniu 11 października zorganizowały konferencję dla architektów, projektantów wnętrz oraz studentów. Tematem przewodnim było zapewnienie możliwie najlepszej akustyki wnętrz przy zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań wzornictwa.

Ósma edycja konkursu jumpthegap®
Ósma edycja konkursu jumpthegap® 15.10.2018 / poniedziałek

Ósma edycja międzynarodowego konkursu Roca jumpthegap®, została otwarta 10 października w “Schusev State Museum of Architecture” w Moskwie, gdzie przedstawiono szczegółowe informacje dotyczące konkursu. Tym samym rozpoczął się okres rejestracji na stronie.

Przejęcie JET-Group przez Grupę VELUX
Przejęcie JET-Group przez Grupę VELUX11.10.2018 / czwartek

Grupa VELUX oraz holenderska firma inwestycyjna Egeria doszły do porozumienia w sprawie przejęcia firmy JET-Group przez Grupę VELUX. Decyzja o zakupie JET-Group, europejskiego lidera przemysłowych systemów doświetleń dachowych, jest spójna ze strategią rozwoju Grupy VELUX, a szczególnie z planami rozbudowy biznesu w segmencie komercyjnych systemów doświetlenia budynków.

BRITOP Lighting na Maison&Objet 2018
BRITOP Lighting na Maison&Objet 201811.10.2018 / czwartek

Paryż - światowa stolica mody... Najlepiej ubrane kobiery świata urządzają wnętrza! a gdzie szukają inspiracji? Oczywiście na wystawie designu Maison&Objet właśnie w Paryżu.

Duravit Partnerem Festiwalu „Era Schaeffera”
Duravit Partnerem Festiwalu „Era Schaeffera”10.10.2018 / środa

29 września 2018 w Domu Kultury KADR w Warszawie, odbyło się multimedialne przedstawienie, które wprowadziło widzów w inspirujący świat Bogusława Schaeffera. To interaktywne wydarzenie łączy elementy przestrzeni teatralnej, muzycznej i tanecznej, dzięki czemu pozwala w zaskakujący sposób przenikać w nasze zmysły, stymulować wyobraźnię i odkrywać świat twórczości Mistrza.

System ścian Tripolis
System ścian Tripolis09.10.2018 / wtorek

Komfort akustyczny jest integralną częścią systemu ścian Tripolis. Przy wyborze optymalnego rozwiązania, zapewniamy wysoką ochronę przed hałasem oraz stworzenie warunków do skutecznego komunikowania się. Korzystając z naszych kwalifikacji i doświadczenia pomagamy w doborze pozostałych elementów architektury wnętrz mających wpływ na komfort pracy.