Strona główna
Miasta dla ludzi prenumerata wyszukiwarka facebook
reklama

2 '2018Miasta dla ludzi

Miasta dla ludziOferta dla Architekta

Oferta dla ArchitektaRocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA

 

Rocznik PRODUKTY DLA ARCHITEKTA to jedyny na polskim rynku katalog wszystkich materiałów i produktów wykorzystywanych przez architektów i projektantów do tworzenia architektury.

Tradycyjna drukowana wersja, z rozbudowanymi alfabetycznymi i branżowymi spisami treści pozwala w szybki sposób dotrzeć do poszukiwanej informacji, produktu czy też technologii. Ukazuje się na polskim rynku wydawniczym od 2003 roku. Charakterystyczny, przejrzysty układ graficzny prezentacji (2-stronicowych), pozbawiony reklamowej krzykliwości i agresywności znajduje uznanie wśród naszych Czytelników.

Pomysł jego stworzenia okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”, co podkreślają to nie tylko sprzedaż, stale rosnąca liczba firm zainteresowanych pojawianiem się na jego łamach, ale i pozytywne opinie samych Czytelników — architektów, projektantów, inwestorów. Alternatywą wersji drukowanej rocznika jest portal www.produktydlaarchitekta.pl


UWAGA! Zamieszczenie prezentacji Firmy w jednym z naszych dodatków tematycznych w danym roku kalendarzowym, upoważnia Firmę do zamieszczenia reklamy na preferencyjnych warunkach w kolejnej, drukowanej edycji rocznika PRODUKTY DLA ARCHITEKTA. Wówczas koszt prezentacji Firmy (rozkładówka, 2 strony A4 kolor) wyniesie tylko 1 500 zł netto.

 


 

najnowsza edycja 2017

zamów

 

 

 

edycja 2016

 

 

 

edycja 2015

 

 

 

edycja 2014

 

 

 

edycja 2013

 

 

edycja 2011

 


edycja 2010

 

poprzednie edycje